Post

Cena nie zawsze jest najważniejszym czynnikiem przy zakupie mebli biurowych

Krzesło biurowe z regulacją

Często jesteśmy proszeni o pomoc klientom w wyborze krzesła biurowego. Klient może komunikować się przez telefon lub e-mail i znajdować się dziesiątki kilometrów stąd, lub może być w naszym salonie.

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze krzesła biurowego, a my napisaliśmy szczegółowe artykuły i poradniki dla kupujących, które ich dotyczą.

Jeden podstawowy, ale bardzo ważny czynnik przy wyborze krzesła biurowego jest często pomijany: Należy wybrać krzesło, które jest odpowiednie dla danej osoby lub zadania. W ciągu ostatnich kilku lat trendem jest to, że klienci najpierw zwracają uwagę na cenę, a potem grawitują na najtańsze krzesła, ponieważ firmy i instytucje są pod presją oszczędzania pieniędzy. Widzimy, że klienci, którzy zdecydowanie potrzebują "dużych i wysokich krzeseł" dla pracowników, którzy ważą ponad 100 kg, wybierają podstawowe krzesła biurkowe. Klienci, którzy potrzebują "24-godzinnych krzeseł wielozmianowych" wybrali lekkie krzesła konferencyjne lub nawet domowe krzesła biurowe. Krzesła, które nie są przeznaczone do tych warunków nie wytrzymają, a ich gwarancja nie pokryje pęknięć. W dłuższej perspektywie czasowej, klient będzie wydawał więcej pieniędzy na wielokrotną wymianę krzeseł.

Staraj się pamiętać o użytkowniku i funkcji krzesła przy następnym zakupie krzeseł biurowych. Następnie spójrz na cenę. Najtańsze krzesło biurowe najprawdopodobniej nie będzie najlepszym krzesłem w Twojej sytuacji.

Szklany górny stół konferencyjny

Kolejnym popularnym trendem są meble szklane. Szkło znalazło zastosowanie w stołach konferencyjnych, recepcjach, biurach, stolikach akcentujących, tablicach ogłoszeń, a nawet krzesłach.

Szklane stoły konferencyjne z górnej półki zawsze cieszyły się popularnością i w tym roku były intensywnie eksponowane. Niektóre z nowo wprowadzonych wzorów wzmocnią tę popularność. Szklane blaty konferencyjne to najwyższa współczesna elegancja, zapewniają poczucie otwartej przestrzeni i współgrają z każdym meblem. Mały szklany blat konferencyjny idealnie nadaje się również do wykorzystania jako proste biurko do pisania.

"Szkło pływające" (znane również jako "szkło podwyższone") zostało użyte na wielu ladach recepcji, aby nadać jej charakterystyczny, zwiewny wygląd. Szkło jest idealną powierzchnią do pisania na ladach recepcyjnych.

Rozwiązują one problem dla tych, którzy mają trudności ze znalezieniem stołów akcentujących, które współgrają z ich fotelami recepcyjnymi. Pracują z każdym stylem i kolorem.

Szklane tablice suchościeralne są nową, współczesną alternatywą dla tablic melaminowych czy porcelanowych, a w tym roku były wszędzie. Ich czysty, bezramowy design poprawia wygląd każdej sali konferencyjnej. Ich powierzchnie nie rozmazują się i są łatwe do czyszczenia.

Krzesła lukrecjanowe lub akrylowe oraz inne "meble duchów" mogą sprawić, że przestrzeń stanie się bardziej przestronna. Ich przejrzystość pozwala na podkreślenie innych mebli w pomieszczeniu. Widziano je w tym roku bardziej niż w jakimkolwiek innym.

Szkło połączyło inne materiały, takie jak drewno, laminat i stal, tworząc ciekawe projekty mebli biurowych.