Post

6 powodów, dla których warto mieć w pogotowiu stoły typu Flip-Top

W dzisiejszym świecie biznesu pracownicy mają coraz większą swobodę pracy, kiedy i jak chcą. Współpraca jest również ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Czego potrzebują Twoi pracownicy, aby wykonywać swoją pracę? Kiedyś odpowiedź na to pytanie była prosta: Każdy dostał biurko i kabinę. Teraz wielu pracowników potrzebuje jedynie laptopa lub tabletu i miejsca do pracy.

Ta elastyczność jest świetna dla pracowników, ale stanowi wyzwanie dla projektantów biur. W różnych porach dnia przestrzeń może pełnić funkcję sali konferencyjnej, szkoleniowej, pokoju przerw lub przestrzeni do współpracy. Jedynym sposobem, aby to osiągnąć, jest zastosowanie elastycznych, wszechstronnych mebli.

Jeśli chodzi o elastyczność, trudno jest pobić stół typu flip-top. Oto sześć powodów, dla których stoły flip-top są tak przydatne:

 1. Wszędzie ichpełno
  Niektóre stoły flip-top są na kółkach. Inne są na tyle małe i lekkie, że można je przenosić w dowolne miejsce w biurze. Niezależnie od tego, czy Twoi pracownicy chcą pracować w sali konferencyjnej, czy w szafie, mogą zabrać ze sobą stół flip-top.
 2. Znikają, gdy ich nie potrzebujesz
  Większość mebli biurowych pozostaje na swoim miejscu, bez względu na to, czy są używane, czy nie. Stoły Flip-top, ponieważ są tak łatwe do przechowywania, praktycznie znikają, gdy nikt ich nie używa, dzięki czemu przestrzeń biurowa staje się bardziej uniwersalna, gdy nie jest zawsze zagracona meblami.
 3. Pasują do każdego stylu
  Nie ma znaczenia, czy styl w Twoim biurze jest tradycyjny, nowoczesny czy industrialny - istnieje stół flip-top, który pasuje do Twojego wystroju.
 4. Dostępne sąw każdym rozmiarze
  Czy Twoi pracownicy pracują indywidualnie czy w grupach? Dzięki stołom flip-top mogą wykonywać obie te czynności. Stoły te są dostępne w rozmiarach, które mogą pomieścić jednego pracownika lub kilkunastu.
 5. Są trwałe
  Stoły typu flip-top są tak skonstruowane, aby przetrwać próbę czasu. Są solidne, odporne na zarysowania i gotowe do długiej, niezawodnej pracy.
 6. Są kompatybilne z technologią
  Niezależnie od tego, czy chcesz pracować z papierem i ołówkiem, tabletem czy laptopem, stół z blatem typu flip-top spełni Twoje oczekiwania. Wiele modeli jest wyposażonych we wbudowane systemy ułatwiające zarządzanie kablami.

Twoi pracownicy będą szczęśliwsi i bardziej produktywni, jeśli pozwolisz im pracować w sposób i w miejscach, które są dla nich najlepsze. Posiadanie w biurze zestawu stołów typu flip-top zachęca ich do tego.