Post

Akcesoria biurowe, które warto mieć pod ręką

Jeśli chodzi o materiały biurowe, jesteśmy ekspertami w dziedzinie produktów!

Opracowaliśmy szereg wysokiej jakości artykułów biurowych, które nie kosztują ziemi. Niezależnie od tego, czy jesteś małą, dużą firmą, czy pracujesz w domu, zaspokoimy Twoje potrzeby biurowe - od rolek papieru i pudełek do przechowywania po zakreślacze i notatki samoprzylepne.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Ci produkty biurowe doskonałej jakości, bez konieczności stosowania cennika.

Dlaczego duże marki powinny mieć zawsze najlepsze produkty?

Papier A4

Konieczna dla każdego zajętego biura. Ten wielofunkcyjny papier nada Twoim dokumentom i raportom profesjonalny wygląd - i nadaje się do druku dwustronnego.

Pomimo niskiej ceny, papier ten jest produkowany zgodnie z normami ISO 9001 (jakość) i ISO 14001 (ochrona środowiska).

Zakreślacze

Bazując na klasycznym wzornictwie, ale bez wysokiej ceny, zakreślacze te są właśnie tym, czego potrzebujesz przy robieniu notatek i oznaczaniu ważnych dokumentów. Posiadają stalówkę w stylu dłuta, która daje możliwość pisania szerokimi pociągnięciami lub drobnymi liniami.

Karteczki samoprzylepne

Każde biurko potrzebuje paczki klejących się notatek. Umieść je na monitorze, aby przypomnieć o ważnych datach i projektach, lub użyj ich do przekazania informacji kolegom.

Nie pozostawiają one śladu na powierzchniach, a dzięki sprytnemu klejowi mogą być wielokrotnie przesuwane.

Korektor

Korektor jest jednym z tych produktów, o których nie będziesz wiedział, że są potrzebne, dopóki ich nie przegapisz. Niezależnie od tego, czy używasz go do wygaszania szczegółów na skopiowanych dokumentach, czy też do ponownego wykorzystania kopert, jest to z pewnością artykuł biurowy, który powinieneś mieć pod ręką.

Pudełko na przedmioty

Jeśli chcesz łatwo przechowywać nieporęczne dokumenty, przejdź do naszej oferty pudełek do przechowywania. Posiadają one jednościenne boki i dwuścienne końcówki umożliwiające łatwe układanie i mogą pomieścić do 15 kg równomiernie rozłożonej wagi.

Te wytrzymałe pudełka oferują praktyczne i oszczędzające miejsce rozwiązanie.

Notatnik

Klasyczny biurowy, notatnik ma 150 kartek papieru. Trzymaj go przy telefonie, aby robić notatki na temat ważnych rozmów, lub użyj go do napisania listy rzeczy do zrobienia. Możesz też łatwo zrywać arkusze, aby dzielić się informacjami z kolegami.

Notatnik jest wystarczająco twardy, aby przetrwać życie biurowe.

Długopisy

Nikt nie lubi walczyć o coś do pisania, więc trzymaj swoją szafkę na przybory piśmie zaopatrzoną w te długopisy. Mają przezroczyste, nietłukące się korpusy, a średni punkt pozwala na płynne pisanie z wyraźną czarną linią na stronie.

Segregator

Inteligentny segregator ringowy dodaje ostateczny efekt każdej prezentacji biznesowej (lub projektu studenckiego). Ale może on również chronić ważne dokumenty. Nasze niezwykle szerokie segregatory Essentials mają ciężką plastikową osłonę zapewniającą wytrzymałość oraz przezroczyste kieszenie z przodu i na grzbiecie, dzięki czemu można łatwo oznaczyć ich zawartość.

Doskonale sprawdzają się w miejscach pracy, gdzie trwałość jest koniecznością i jest szczególnie lubiany przez nauczycieli.

Linijka nietłukąca

Klasyk szkolnych ławek od wielu lat, niebieskie, nietłukące się linijki są koniecznością dla każdego, kto pracuje w biurze. Bez względu na to, czy starasz się uzyskać prostą krawędź na złożonym papierze, czy też mierzysz przestrzeń na ścianie na materiały marketingowe, linijki są bardziej przydatne, niż sobie wyobrażasz.