Post

Pięć powodów, dla których warto zainwestować w ekspres do kawy dla biura

Twoi pracownicy ciężko pracują w ciągu dnia, więc ważne jest, aby stworzyć w biurze przestrzeń, w której będą mogli czuć się komfortowo, a co jest lepszym sposobem na relaks, niż siedzenie wygodnie przy miłej, świeżej, gorącej filiżance kawy? W naszym najnowszym blogu zbadaliśmy kilka najważniejszych powodów, dla których dodanie ekspresu do kawy w Twoim miejscu pracy jest pozytywnym posunięciem i wyjaśniliśmy różne dostępne urządzenia. Podnieś morale swoich pracowników Pracodawcy mają obowiązek dbać o to, aby ich pracownicy byli zadowoleni z pracy w biurze, a wszyscy wiemy, jak ważne jest, aby te kilka pierwszych filiżanek kawy i herbaty zapoczątkowało Twój dzień. 

W końcu szczęśliwy pracownik równa się produktywny! Andrew Sykes Ltd. stwierdził ostatnio, że 48% firm nie oferuje swoim pracownikom darmowej herbaty lub kawy, ale ponad 59% pracowników twierdzi, że darmowa kawa i herbata jest najbardziej atrakcyjnym atutem, jaki może zaoferować miejsce pracy. Spraw, aby Twoi klienci również czuli się mile widziani To nie tylko Twoi pracownicy będą korzystać z ekspresu do kawy, Twoi klienci również będą pod wrażeniem i zobaczą, że nie tylko dbasz o swoich pracowników, ale również chcesz stworzyć odpowiednie pierwsze wrażenie. 

Zredukuj ilość czasu spędzanego na codziennej "rundzie herbaty" Świeży, gorący napój zawsze jest smakołykiem w pracy, szczególnie lubimy dobrą filiżankę herbaty lub kawy rano i po południu. Ale ile czasu marnują Twoi pracownicy, robiąc 15 różnych napojów i czekając, aż czajnik się zagotuje? Pozwól swojemu nowemu zautomatyzowanemu urządzeniu skrócić czas spędzany w kuchni i mieć natychmiastowe, smaczne napoje do degustacji w ciągu kilku sekund. Wszyscy uśmiechamy się i czujemy się szczęśliwi, gdy mamy zamiar wypić ten pierwszy łyk naszego gorącego napoju, a tym bardziej, gdy jest to specjalna kawa (mmmm). 

Przebrnąć przez te poniedziałkowe poranki bluesa Nawet najnudniejsze poniedziałkowe poranki można poprawić przy filiżance pysznej kawy. Musimy już mówić? Poprawa zdrowia psychicznego Różne badania wykazały, że kawa nie tylko poprawia zdrowie fizyczne, ale ma również pozytywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Dzieje się tak, ponieważ kawa uwalnia dopaminę (hormon, który sprawia, że czujemy się szczęśliwi), więc jest dobra dla Twoich pracowników, jeśli mają zły dzień i jest dobra dla wszystkich innych, z którymi pracują.

Która maszyna jest odpowiednia dla naszego biura? 

Dostępnych jest wiele ekspresów do kawy, które nadają się do biur każdej wielkości, niezależnie od tego, czy masz trzech czy 300 pracowników. Ale cały ten żargon kawowy otaczający ziarna do filiżanek kawy i ekspresy do filtrowania nie czyni procesu selekcji łatwym. Dlatego też uprościliśmy ten proces dla Ciebie i oto nasze najważniejsze zalecenia: 

1. Porównaj cechy, styl i rozmiar

Najważniejsze rzeczy, które należy wziąć pod uwagę:

  • Preferencja kawy: Czy wolisz świeżą kawę filtrowaną lub ziarnistą do kawy?
  • Ilość/liczba pracowników: Czy będziesz robić pięć filiżanek dziennie czy 200 filiżanek dziennie?
  • Lokalizacja: Ile miejsca jest dostępne w pokoju dla pracowników?
  • Instalacja wodno-kanalizacyjna czy nie?
  • Świeże mleko czy w proszku?
  • Czy wiesz jakie są zalety tych opcji?
  • Jaki rodzaj ziaren chciałbyś mieć?

Nasi eksperci od kawy mogą odwiedzić Cię, aby porozmawiać o Twojej opcji i polecić kilka odpowiednich urządzeń, a gdy już zdecydujesz się na urządzenie, możemy zapewnić bezpłatną ankietę na miejscu, aby upewnić się, że środowisko i instalacja wodno-kanalizacyjna będą odpowiednie. 

2. Ile chcesz wydać?

Cena ekspresu do kawy jest różna i na Państwa życzenie możliwe jest dostosowanie oferty do wybranego przez Państwa automatu. Sugerujemy, abyś miał na uwadze z góry ustalony budżet, abyś mógł zobaczyć, co jest dostępne w tej cenie przed zakupem. Należy również wziąć pod uwagę koszt dodatkowych akcesoriów opcjonalnych, które mogą być pomocne przy zakupie ekspresu, takich jak podgrzewana filiżanka lub lodówka na mleko.